O nas

Klimatyzowane pokoje w Darłowie

Zapraszamy na wypoczynek do Królewskiego Miasta Darłowa-kurortu z klimatem i bogatą historią. Nasze miasto to unikalne szerokie piaszczyste plaże ze specyficznym mikroklimatem. Urokliwy port rybacki, jachtowy, pasażerski i handlowy z ogromną bazą wędkarską.

Darłowo to bogata historia sięgająca 1270 roku, kiedy otrzymało prawa miejskie, dużo miejsc zabytkowych, historycznych, które warto zobaczyć. Wiele imprez na skalę krajową i międzynarodową takich jak: zlot historycznych pojazdów militarnych, mistrzostwa Polski w wędkarstwie morskim i inne.

Dom nasz wybudowany w 2012 roku, położony w Darłowie na rogu ulic Morskiej i Letniej. Lokalizacja ta nie jest przypadkowa, z tego miejsca mamy około 1800m na plażę przez urokliwy park (spacerem, rowerem), bądź tez licznymi środkami komunikacji (bus, tramwaj wodny), około 1000m do centrum miasta.  Tuż przy naszym domu biegnie deptak wzdłuż kanału, przy którym zainstalowano liczne siłownie zewnętrzne. W pobliżu stadion( 400m), kino(500m), park wodny (1500m), miasteczko zlotowe (1500m).

Zapewniamy miłą domową atmosferę, profesjonalną obsługę oraz udany wypoczynek. Na terenie naszego obiektu znajduje się ogólnodostępna, kuchnia, w której można przygotowywać posiłki. Zapewniamy bezprzewodowy, darmowy dostęp do Internetu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Serdecznie zapraszamy.

Willa Letnia

ul. Letnia 2, 76-150 Darłowo

tel. +48 603-118-307

2023 © letnia.darlowo.info

wykonanie: makaredo.pl